Poznaj nasz zespół

Naszym sukcesem jest Twój piękny uśmiech, a niezbędnym czynnikiem w drodze do sukcesu jest profesjonalny i doświadczony zespół specjalistów.

Ewa Prażmo

Specialista ortodonta, Doktor nauk medycznych, Lekarz dentysta. Tytuł lekarza dentysty uzyskała w 2008 roku. Rozwój w kierunku ortodoncji rozpoczęła już w trakcie studiów, nabywając umiejętności praktyczne w Klinice Orto-Fan, pracując w renomowanym i pionierskim zespole ortodontycznym. Pierwsze szkolenia z dziedziny ortodoncji odbywała podczas stażu podyplomowego u prof. Davida Suarez Quintanilla oraz prof. Tiziano Baccettiego. W 2013 roku rozpoczęła studia doktoranckie na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym (WUM). Prowadziła tam badania naukowe, które poświęcone były zastosowaniu promieniowania laserowego w leczeniu zębów i zaowocowały licznymi wystąpieniami na konferencjach i zjazdach. Za publikacje w prestiżowym amerykańskim czasopiśmie naukowym „Lasers in Medical Science” otrzymała nagrodę Rektora WUM. Rozprawę doktorską obroniła z wyróżnieniem i uzyskała tytuł doktora nauk medycznych. W latach 2013-2018 pełniła funkcję wykładowcy na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym (WUM). W kolejnym etapie rozwoju zawodowego ukończyła szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie ortodoncji i uzyskała tytuł specjalisty ortodoncji. Praktykę lekarza dentysty prowadzi od 15 lat w klinikach i ośrodkach w Warszawie. Dyrektor Medyczny i Współwłaściciel Kliniki Modern Dental & Orthodontics.

Będąc członkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego bezustannie poszerza swoją wiedzę, zarówno na polskich jak i międzynarodowych szkoleniach i konferencjach. W 2021 roku ukończyła Mirabella Orthodontic Program, prestiżowy program obejmujący szkolenia w Polsce i we Włoszech, prowadzony przez Dr. Davide Mirabella i Dr. Enzo Pasciuti. Uczestniczyła również w szkoleniach prowadzonych przez światowe autorytety w dziedzinie ortodoncji takie jak: prof. R. Nanda, prof. J. McNamara, dr. R. McLaughlin, dr. D. Storino, dr. B. Ludwig, dr. D. Martin, dr. R. Cocconi, dr. A. Canábez oraz dr. M. Casadei. Od wielu lat jej pasją jest przywracanie pięknego uśmiechu pacjentom i utrzymanie zdrowia ich zębów. Wykorzystuje zróżnicowane techniki ortodontyczne indywidualnie dobrane do wady zgryzu, oparte na zastosowaniu aparatów stałych, ruchomych oraz systemów nakładkowych. Jest certyfikowanym lekarzem ortodontą technik Invisalign oraz Clear Aligner. Zajmuje się leczeniem dzieci z uzębieniem mlecznym oraz stałym, a także leczeniem ortodontycznym dorosłych, wymagającym współpracy ze specjalistami z innych dziedzin stomatologii. Fascynuje ją biomechanika, odpowiadająca za ortodontyczne przemieszczanie zębów. Chętnie sięga po zakotwienie szkieletowe i mikroimplanty ortodontyczne, których zastosowanie pozwala w nieinwazyjny sposób rozwiązać poważne problemy zgryzowe pacjentów.

Prywatnie miłośniczka tenisa i biegania. Biegle posługuje się językiem angielskim.

Ewa Prażmo

Specjalista ortodonta, Doktor nauk medycznych, Lekarz dentysta. Dyrektor Medyczny i Współwłaściciel Kliniki
Modern Dental & Orthodontics.

Tworzymy zespół doświadczonych profesjonalistów, których cechuje empatia i zaangażowanie. Jesteśmy dumni, że nasza praca przekłada się na piękne uśmiechy i pozytywne doświadczenia naszych pacjentów.Izabela Zakrzewska-Wielgus
Lekarz Dentysta

ENDODONCJA
STOMATOLOGIA ESTETYCZNA

Lek. Dent. Izabela Zakrzewska-Wielgus

Lekarz dentysta Izabela Zakrzewska-Wielgus ukończyła studia na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Od początku zawodowej drogi związana z leczeniem endodontycznym, zachowawczym oraz protetycznym. Wykonuje pełen zakres zabiegów endodontycznych, łącznie z wyjmowaniem złamanych narzędzi, wkładów, zamykaniem perforacji i ratowaniem najtrudniejszych przypadków leczenia kanałowego. Pasjonuje się odbudowami estetycznymi i projektowaniem uśmiechu. Wszystkie procedury wykonuje pod mikroskopem oraz w osłonie koferdamu. Pani doktor przywiązuje wagę do bardzo dokładnej diagnostyki pacjenta, oraz szczegółowego omówienia wszystkich aspektów leczenia. Najważniejszy są dla niej pacjenci i dostarczenie im najwyższych, nowoczesnych standardów leczenia. Przyjmuje także pacjentów anglojęzycznych. W obszarze kompetencji doktor Izabeli znajduje się również stomatologia cyfrowa wykorzystująca skanery 3D. Ciągle poszerza swoją wiedzę uczestnicząc aktywnie w kursach i konferencjach branżowych prowadzonych przez polskich i zagranicznych wykładowców

Aleksandra Dziocha
Lekarz Dentysta

STOMATOLOGIA ZACHOWAWCZA
STOMATOLOGIA ESTETYCZNA
ENDODONCJA
STOMATOLOGIA DZIECIĘCA

Lek. Dent. Aleksandra Dziocha

Lek. Dent. Aleksandra Dziocha jest absolwentką kierunku lekarsko-dentystycznego na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.

W Modern Dental & Orthodontics zajmuje się stomatologią zachowawczą z endodoncją, stomatologią estetyczną oraz dziecięcą.

Od momentu rozpoczęcia pracy zawodowej nieustannie rozwija swoje umiejętności uczestnicząc w licznych kursach i konferencjach z zakresu stomatologii zachowawczej , estetycznej oraz protetyki. Jest w trakcie studiów na kierunku medycyna estetyczna w Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach.

Uwielbia pracę z kompozytem, kładąc nacisk na naturalne odbudowy w odcinku przednim i bocznym. W przyszłości chciałaby subtelnie dopełniać uśmiechy swoich pacjentów zabiegami z zakresu medycyny estetycznej.

W pracy najważniejsza jest dla nie współpraca oraz indywidualne podejście do pacjenta. Stara się wykonywać wszystko z największą precyzją oraz dbałością o szczegóły.

Jakub Nowocień
Lekarz Medycyny

CHIRURGIA
IMPLANTOLOGIA

Lek. Med. Jakub Nowocień

Jakub Nowocień jest absolwentem Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na wydziale lekarskim. Od czasów studiów interesuje się chirurgią szczękowo-twarzową. Obecnie jest rezydentem chirurgii szczękowo-twarzowej w szpitalu przy ul. Szaserów w Warszawie. Regularnie kształci się w kierunku chirurgii rekonstrukcyjnej, chirurgii onkologicznej oraz zabiegów stomatologicznych w tym implantacji, augmentacji i chirurgii tkanek miękkich.

W swojej pracy bardzo ceni dobry kontakt z Pacjentem. Stara się aby każdy Pacjent czuł się podczas zabiegu komfortowo.

W wolnym czasie lubi smakować kuchni świata i spacerować ze swoim psem- Lili.

Anna Nowak
Lekarz Dentysta

PROTETYKA
PERIODONTOLOGIA
CHIRURGIA

Lek. Dent. Anna Nowak

Lekarz dentysta Anna Nowak zajmuje się periodontologią, protetyką cyfrową oraz chirurgią.

Dzięki zdobytemu doświadczeniu, Anna Nowak wyróżnia się umiejętnością dostosowywania do indywidualnych potrzeb pacjenta. Wykorzystuje szeroką wiedzę medyczną oraz najnowsze technologie, oferować kompleksowe podejście do leczenia, Szczególnie skupia się na przywracaniu prawidłowej funkcji narządu żucia oraz osiąganiu wysokiego efektu estetycznego wykonywanych prac protetycznych.

Jej rozwój zawodowy wiąże się głównie z nowoczesnymi metodami leczenia w obszarze protetyki na zębach własnych i implantach oraz z chirurgii stomatologicznej. Nieustannie podnosi kwalifikacje, podążając za najnowszymi trendami i technologiami w dziedzinie stomatologii.

Podczas każdej wizyty pacjenta, skupia się nie tylko na  osiąganiu najlepszych efektów leczenia, ale także na zapewnieniu komfortu i stworzeniu bezstresowej atmosfery. Jej celem jest, aby pacjenci czuli się zaopiekowani i pewni, że zdrowie ich jamy ustnej jest w najlepszych rękach.

Małgorzata Wiśniewska-Koziatek
Higienistka, Asystentka

HIGIENIZACJA
WYBIELANIE

Małgorzata Wiśniewska-Koziatek

Małgorzata Wiśniewska-Koziatek jest dyplomowaną higienistką stomatologiczną, technikiem dentystycznym, oraz absolwentką studiów licencjackich na kierunku rachunkowość i finanse. Doświadczenie zawodowe zdobywała w pracy z lekarzami różnych specjalizacji takich jak: ortodoncja, chirurgia, endodoncja, protetyka oraz stomatologia zachowawcza. Wykonuje zabiegi higienizacji i wybielania zębów. Stale podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział w licznych kursach i szkoleniach w kraju i za granicą. 

Prywatnie uwielbia smooth Jazz chill, miejsca pełne ciszy i spokoju. Docenia smaki dobrej kuchni i poczucie humoru u innych osób.

Paulina Zawadzka
Higienistka, Asystentka

HIGIENIZACJA
WYBIELANIE

Paulina Zawadzka

Paulina Zawadzka jest dyplomowaną higienistką stomatologiczną. Ma wieloletnie doświadczenie w pracy z lekarzami różnych specjalizacji, asystując w przeprowadzanych zabiegach stomatologicznych. Szczególny nacisk kładzie na rozwój w dziedzinie ortodoncji, wspierając aktywnie lekarzy w wizytach kontrolnych aparatów stałych oraz nakładkowych. W Modern Dental & Orthodontics dba również o biel uśmiechu pacjentów, wykonując zabiegi higienizacyjne.

Poza pracą odpoczywa aktywnie na długich dystansach rowerowych oraz biegowych.

Justyna Mielnik
Recepcjonistka

Justyna Mielnik

Justyna Mielnik wspiera zespół Modern Dental & Orthodontics na stanowisku recepcjonistki. Doświadczenie w tej roli zbudowała dzięki współpracy z innymi klinikami stomatologicznymi w Warszawie. Do każdego pacjenta podchodzi z empatią oraz zaangażowaniem. Dzięki niej kontakt pacjenta z kliniką jest zawsze komfortowy i sprawny. Doskonała współpraca Justyny z resztą zespołu sprawia, że wizyty w Modern Dental & Orthodontics przebiegają zawsze w miłej i bezstresowej atmosferze.

Zostaw swój numer telefonu, a my oddzwonimy do Ciebie.